. Biblioteka szkolna

25 października 2013 22:06 | . Biblioteka szkolna

Światowy Dzień Pluszowego Misia w bibliotece

Dnia 25. października 2013 roku w czytelni szkolnej obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na uroczystość zaproszono wszystkie klasy zerowe wraz z wychowawczyniami. Podczas zajęć dzieci miały możliwość poznania lub przypomnienia sobie słynnych postaci – bohaterów bajek o misiach. Uczestnicy spotkania brali udział w konkursach, takich jak: Kto szybciej zje mniodek – wyjadanie miodu na czas, Misiowe puzzle – układanie ilustracji przedstawiającej Kubusia Puchatka, Kto sprawniejszy – przenoszenie wykałaczek do dzbanka za pomocą rękawicy kuchennej. Kolejnym punktem był taniec wesołych misiów przy piosence „Jadą, jadą misie”. Na koniec na dzieci czekała słodka nagroda – poczęstunek , czyli żelki misie.