. Biblioteka szkolna

28 września 2013 07:34 | . Biblioteka szkolna

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

W związku z obchodami Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nauczyciele bibliotekarze ogłaszają zbiórkę książek pod hasłem „Podaruj książkę bibliotece”.

Jeśli masz w domu ciekawe, niezniszczone i już tobie niepotrzebne książki, to przynieś je do biblioteki. Dary zasilą szkolne regały i zaspokoją czytelnicze zainteresowania naszych uczniów.

Wskazówka dla darczyńców – uczniów – czekamy na książki, które zostały wydane w latach 2003 – 2013.

Mile widziane lektury, a także książki – serie wydawnicze - przeznaczone dla uczniów w wieku 7 – 14 lat.

Szczególnie zależy nam na opowiadaniach takich autorów, jak: Marcin Pałasz, Grzegorz Kasdepke, Kazimierz Szymeczko, Paweł Beręsewicz, Barbara Kosmowska, Beata Ostrowicka, Rafał Kosik i innych. Przyjmujemy również powieści pisarzy zagranicznych.

ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY!!!