. Biblioteka szkolna

06 czerwca 2013 22:39 | . Biblioteka szkolna

Wystawa „Sport moja miłość”

W tygodniu zdrowia obchodzonym w naszej szkole w dniach 3 – 7 czerwca biblioteka szkolna udostępniła zwiedzającym wystawę zatytułowaną „Sport moja miłość”.

Wyeksponowano na niej zbiory hobbystyczne o tematyce sportowej gromadzone przez naszych uczniów. Tak więc można było podziwiać karty i plakaty przedstawiające międzynarodowe sławy piłki nożnej i koszykówki, książki mówiące o różnych dyscyplinach sportowych, fotografię oraz autograf pochodzącego z Tczewa piłkarza - Pawła Wszołka oraz czasopisma o tematyce sportowej.

Zbiory kolekcjonerskie udostępnili bibliotece szkolnej następujący uczniowie: Piotr Stawicki (V e), Dominik Łyżwiński (VI b), Karol Piesik (VI d), Jasiu Lippke (III f) i Filip Grzegorczyk (II c). Wszyscy uczniowie otrzymali skromne nagrody niespodzianki.