. Biblioteka szkolna

16 listopada 2020 08:52 | . Biblioteka szkolna

ŚWIĘTO BIBLIOTEK SZKOLNYCH

W październiku świętowaliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Niestety pandemia pokrzyżowała nasze plany i nie wszystkie imprezy i przedsięwzięcia czytelnicze udało się zrealizować. Ale nauczyciele bibliotekarze odwiedzili uczniów klas II. i III., którzy wzięli udział w akcji pt. „Bibliobudka – Lubię książki!”, czyli wykonano zdjęcia klasowe z książką w tle. „Wylosuj sobie książkę do przeczytania” – to kolejna zabawa czytelnicza przeprowadzona wśród uczniów wymienionych klas. Jej cel, a więc promocja książki i biblioteki oraz zainteresowanie uczniów czytelnictwem został zrealizowany, gdyż dzieci chętnie odwiedzały bibliotekę szkolną i wypożyczały wylosowane tytuły książek. Wszystkim czytelnikom życzymy miłych i udanych chwil z książką w ręku.