. Biblioteka szkolna

28 maja 2018 08:39 | . Biblioteka szkolna

XVI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczo-Ekologicznej dla klas II i III pod hasłem „Przyjaciel przyrody”.

W dniu 16 maja 2018 roku nauczyciele bibliotekarze zorganizowali i przeprowadzili szesnastą edycję międzyszkolnego konkursu „Przyjaciel przyrody”. Uczestnicy – uczniowie klas II i III, reprezentanci szkół tczewskich – rozwiązywali test wiedzy przyrodniczej i ekologicznej. Konkurs był doskonałą formą popularyzacji wiedzy z zakresu ochrony przyrody wśród uczniów oraz przyczynił się do rozwoju zainteresowań młodych ludzi, którzy w przyszłości będą decydowali o losach naszej planety.

A oto zwycięzcy tegorocznej edycji:

klasy II: 1 miejsce – Panieczko Aleksander (SP 11), 2 miejsce – Skerka Bartłomiej (SP 5), 3 miejsce – Osowski Franciszek (SSP 2) oraz Kowalczyk Magdalena (SP 12);

klasy III: 1 miejsce – Solecki Mikołaj (SP 12), 2 miejsce – Saidowski Adam (SP 5), 3 miejsce – Deptulski Mikołaj (SSP 2).

Zwycięzcom gratulujemy!

Galeria.