. Biblioteka szkolna

11 maja 2017 09:07 | . Biblioteka szkolna

„Cała Polska czyta dzieciom” – głośne czytanie książek przez zaproszonego gościa

A tym gościem w tym roku była Pani Alicja Kotlicka, dyrektor przedszkola „Pan Słonik”, która odwiedziła bibliotekę szkolną w dniu 10 maja 2017 r. Zainteresowała ona zgromadzonych uczniów klasy I d i III k obszernymi fragmentami książki Astrid Lindgren pt. „Lotta z ulicy Awanturników”. Następnie pani Alicja przeprowadziła minikonkurs. Zadaniem dzieci było odgadnięcie przygotowanych zagadek, które dotyczyły treści usłyszanych opowiadań. Chętnych do udziału w tej części spotkania było wielu. Uczestnicy minikonkursu spisali się na medal, a prawidłowo udzielone odpowiedzi świadczyły o pilnym słuchaniu odczytanej książki. Na zakończenie Pani A. Kotlicka przygotowała słodkie niesapodzianki.

Galeria fotogrficzna