. Biblioteka szkolna

18 lutego 2017 20:30 | . Biblioteka szkolna

Konkurs biblioteczny dla kl. IV-VI na „Recenzję polecającą książkę”

W październiku 2016 r. biblioteka szkolna ogłosiła konkurs czytelniczy dla uczniów kl. IV-VI, który polegał na napisaniu recenzji polecającej książkę. W konkursie wzięło udział 5 osób. Prace literackie zostały poddane sprawdzeniu przez nauczyciela polonistę, p. Ewę Maj. Jury konkursowe postanowiło przyznać trzy nagrody:

I miejsce – Adam Dyszelewski z kl. IV c za recenzję serii wydawniczej pt. „Biuro Detektywistyczne Lasego i Mai”, której autorami są pisarze szwedzcy: Martin Widmark i Helena Willis,

II miejsce – Kornelia Kłosowska z kl. V a za recenzję „Małego Księcia”, Antoinego de Saint-Exupery,

III miejsce – Amelia Kwiatkowska z kl. V f za polecenie książki pt. „ PAX” autorstwa Sary Pennypacker.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe. GRATULACJE!!!