. Biblioteka szkolna

09 stycznia 2015 07:19 | . Biblioteka szkolna

Darowizna od Fundacji PKO Bank Polski

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 12  w Tczewie uzyskała darowiznę od Fundacji PKO Bank Polski na realizację projektu „Doposażenie biblioteki w lektury szkolne”. Pomoc w wysokości 2 tyś. złotych otrzymano na zakup lektur szkolnych, takich jak: Sposób na Alcybiadesa, Ania z Zielonego Wzgórza, Szatan z 7 klasy, Bajki robotów, Ten obcy, W pustyni i w puszczy, Mity starożytnej Grecji, Opowieści z Narnii, Baśnie braci Grimm, Pinokio, Akademia Pana Kleksa, Brzechwa dzieciom, Puc, Bursztyn i goście, Karolcia, Słup soli, Baśnie Andersena, Piątka z zakątka, Jesień liścia Jasia, Marek, chłopiec który miał marzenia, Mój młodszy brat oraz Raj nie z tej ziemi.

W imieniu czytelników dziękujemy za pomoc i uwzględnienie potrzeb biblioteki szkolnej.