. Sukcesy uczniów

19 marca 2014 00:09 | . Sukcesy uczniów

Sukces kl. Ia w konkursie 'Mam 6 lat i jestem aktywny"

17 marca w sali konferencyjnej  Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni z udziałem Pomorskiego Kuratora Oświaty Pani Elżbiety Wasilenko odbyła się Pomorska Gala III Edycji Konkursu Ministerstwa Edukacji  Narodowej „Mam 6 lat”, którego celem jest promowanie i upowszechnienie najciekawszych inicjatyw podejmowanych w celu zapewnienia dzieciom sześcioletnim  przyjaznej adaptacji do edukacji szkolnej oraz korzyści płynących z wcześniejszego rozpoczęcia nauki jak również promowanie umiejętności dzieci sześcioletnich nabywanych w szkole.

Z radością informujemy, że w  kategorii UC  „Mam 6 lat i jestem aktywny” skierowanej do uczniów klas I-III szkół podstawowych (we współpracy z rodzicami) Kapituła przyznała tytuł laureata  naszym sześciolatkom z klasy I a (wychowawczyni p. Katarzynie Kałużnej).

Aktywność dzieci z nagrodzonej klasy rejestrowali rodzice p. Agnieszka Janicka, p. Robert Strzeszyna, a sprzęt udostępniła p. Cecylia Stacewicz. Montaż materiału p. Agnieszka Janicka i p. Elżbieta Galant-Zielonka.

Praca uczniów Ia będzie reprezentowała nasze województwo w eliminacjach ogólnopolskich.

Gratulujemy uczniom, wychowawczyni i rodzicom z kl. Ia.

Zachęcamy do obejrzenia nagrodzonego  filmu (zakładka Filmy) oraz zdjęć z uroczystości.

Filmy: