. Sukcesy uczniów

21 grudnia 2020 11:37 | . Sukcesy uczniów

"Dzieciaki z Dwunastki kolędują z rodzicami" online 2020

Podtrzymywanie tradycji rodzinnych jest bardzo ważne w polskich rodzinach. Jest to czas wzajemnego przebywania, czas zjednoczenia . Przez te magiczne chwile wszyscy możemy poczuć się kochani i ważni.

Tradycją  naszej szkoły stało się wspólne kolędowanie dzieci z rodzicami.  Przez ostatnich kilkanaście lat zbieraliśmy się na szkolnej sali i podtrzymywaliśmy naszą polską tradycję. W tym wyjątkowym roku 2020 koncert został zorganizowany i przeprowadzony online. Uczniowie nagrywali się w domach, przy choince  wprowadzając nas w niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Kolędowali z rodzeństwem i rodzicami. Były też występy solowe.  Usłyszeć można było znane tradycyjne kolędy, zabawne pastorałki oraz piosenki świąteczne. Nie zabrakło gry na instrumentach.  Świąteczną muzykę wykonało ponad 50 rodzin. Wszystkie aranżacje  oddawały atmosferę świąt, domowego ciepła i harmonii.  Dla uczestników zostały przygotowane dyplomy i słodkie nagrody. Dziękujemy Radzie Rodziców za sponsorowanie upominków.  Zapraszam do wysłuchania kolęd w podanym linku.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim dzieciom i rodzicom za te wspaniałe chwile pełne radości i wzruszeń!!!

Niech magia Świąt Bożego Narodzenia
Wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni,
A blask gwiazd przypomina,
Że czasem wystarczy tylko
wypowiedzieć życzenie…
Spełnienia wszystkich świątecznych życzeń !

Pozdrawiam serdecznie

Justyna Schröder