. Sukcesy uczniów

20 listopada 2020 12:07 | . Sukcesy uczniów

OGŁOSZENIE WYNIKÓW SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO ,,JAK ŚWIĘTUJESZ 11 LISTOPADA?’"

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu fotograficznego ,, Jak świętujesz 11 listopada?’’. Konkurs organizowany był przez Samorząd Uczniowski SP 12 Tczew pod przewodnictwem Pani Katarzyny Okrzes-Parki i Pani Karoliny Myszki.

Komisja konkursowa w składzie: p. K. Okrzes-Parka, p. K. Myszka, p. M. Narloch, p. N. Matern i p. W. Rudnik-Ornowska dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła 3 laureatów oraz przyznała 3 wyróżnienia.

I miejsce - Aleksandra Wołoszyk kl. 2d

II miejsce - Igor Cichecki kl. 6e

III miejsce - Agata Różycka kl. 6b

Wyróżnienie otrzymali: Mateusz Dragun kl. 6c, Małgorzata Majkutewicz kl. 6h oraz Igor Żeśko kl. 4c.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac bardzo mocno gratulujemy!!!

Galeria konkursowa.