. Sukcesy uczniów

13 listopada 2019 07:24 | . Sukcesy uczniów

Konkurs ekologiczny

Dnia 12 listopada 2019 r. na dziedzińcu gniewskiego Zamku odbył się finał VIII Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekologicznej. Naszą szkołę godnie reprezentowali Jasmina Saidova z kl. 6 E, Adrian Blas i Antoni Pawłowski z kl. 6 G. Już po pierwszej części konkursu okazało się, że nasi uczniowie są w czołówce. Druga seria pytań okazała się nieco trudniejsza.
Ostatecznie nasza drużyna zajęła II miejsce.
Gratulujemy!!!

Dnia 25 października 2019 r. w naszej szkole odbył się etap szkolny VIII Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekologicznej. 18 uczniów interesujących się zagadnieniami związanymi z przyrodą, ekologią i ochroną środowiska przystąpiło do rozwiązania testu składającego się z 30 pytań zamkniętych. Największym zasobem wiedzy wykazali się Jasmina Saidova z kl. 6E oraz Adrian Blas z kl. 6G. Po dogrywce dołączył do nich Antoni Pawłowski z kl. 6G.
12 listopada 2019 uczniowie wezmą udział w finale Konkursu na Zamku w Gniewie.
Gratulujemy!
Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów.