. Sukcesy uczniów

13 czerwca 2018 09:47 | . Sukcesy uczniów

SP 12 zwycięzcą turnieju piłki nożnej czwartoklasistów

We wtorek, 12 czerwca w Tczewie, przy Szkole Podstawowej nr 10 odbyły się ostatnie zawody w roku szkolnym 2017/18 – Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców klas IV. Do turnieju przystąpiło 6 tczewskich szkół: SP5, SP7, SP8, SP10, SP12 oraz gospodarz SP10.

W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie „A” znalazły się zespoły z SP11, SP12 oraz SP5, a w grupie „B” SP10, SP8 oraz SP7. Reprezentanci naszej szkoły wygrali wszystkie mecze grupowe i spotkali się w finale z zespołem gospodarzy. Po bardzo dobrej grze chłopacy z „Dwunastki” wygrali mecz o 1 miejsce5:0!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 11w Tczewie

IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 7w Tczewie

V miejsce Szkoła Podstawowa nr 5w Tczewie

VI miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie

Wielkie gratulacje!

Skład zespołu:

Bieszke Bartosz, Czerwiński Oliwier, Dudek Jakub, Gogola Gracja, Janicki Filip, Kurowski Marcel, Muchowski Szymon, Strzeszyna Dominik, Wichmann Jakub, Żabiński Radosław.

Opiekun:

Kamil Raszewski