. Sukcesy uczniów

04 stycznia 2018 20:38 | . Sukcesy uczniów

Rozstrzygnięcie konkursu na kartkę świąteczną z życzeniami w języku angielskim

Zadaniem uczestnika konkursu było samodzielne wykonanie kartki świątecznej w dowolnej technice plastycznej oraz napisanie życzeń w języku angielskim. Kształt i forma kartki były dowolne. Celem konkursu było: kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznej oraz stworzenie możliwości udziału uczniów w konfrontacji z rówieśnikami (w dziedzinie sztuk plastycznych i kompetencji językowych w zakresie j.angielskiego). Konkurs trwał do 1 grudnia 2017 do 22 grudnia 2017. Uczniom klas 4-6 serdecznie dziękujemy za wyjątkowe i piękne kartki!

Kartki bożonarodzeniowe złożone na konkurs oceniło jury w składzie: pani Katarzyna Świątek, pani Marzena Irla oraz pani Mirosława Rajek, biorąc pod uwagę takie kryteria jak:

- zgodność z tematem,

- poprawność językowa życzeń,

- samodzielność wykonania,

- stopień trudności techniki, pomysłowość i oryginalność formy,

- staranność wykonania,

- ogólne wrażenie artystyczne.

Wyniki konkursu:

1. Miejsce: Sandra Matyszewska kl. 4a