. Sukcesy uczniów

28 listopada 2017 13:11 | . Sukcesy uczniów

Lingwistyczna jesień

W ubiegły piątek 24 listopada 2017 roku w gdańskim gimnazjum Lingwista odbył się Wojewódzki konkurs recytatorski pt. "Lingwistyczna jesień", w którym należało zaprezentować wybrany  przez siebie wiersz w języku obcym. Wasze koleżanki z klasy 6e Zuzanna Musiał i Zuzanna Pionk szczęśliwe zaliczyły swoje występy, gdyż obie zdobyły honorowane miejsca.
1 miejsce z tekstem pt. "I tried to take a selfie" zdobyła Zuzanna Musiał, a 3 miejsce z  wierszem: "There is a poodle in my soup" Zuzanna Pionk.
Serdecznie gratulujemy  dziewczynkom, a czytających notatkę prosimy, by obejrzeli zdjęcia z konkursu i zwócili uwagę na wspomnianego pieska w zupie, przygotowanej przez Zuzię Pionk do swojego wiersza, z pomocą mamy jak się domyślamy... Brawo Zuziu za pomysł !!!

Katarzyna Świątek