. Sport

14 maja 2019 15:19 | . Sport

Mistrzostwa Tczewa w minipiłce nożnej chłopców rocznika 2008.

09.05.19 TCSiR zorganizował Mistrzostwa Tczewa w minipiłce nożnej chłopców z rocznika 2008. Zawody rozegrały się na boisku "Orlik" przy SP 10. Do rywalizacji zgłosiły się cztery zespoły (SP 7, SP 10, SP 11 oraz SP 12), tworząc jedną grupę. Rozgrywka odbyła się systemem "każdy z każdym".

Wyniki spotkań SP 12:

SP 12 - SP 11  2:1

SP 12 - SP 7    4:0

SP 12 - SP 10  2:2

W dwóch pierwszych meczach nasi uczniowie kontrolowali przebieg gry i zasłużenie pokonali SP 11 2:1 oraz SP 7 4:0. Na koniec zmagań pozostała SP 10, która również, jak "dwunastka" , wygrała dwa spotkania. Mecz lepiej rozpoczęli rywale zdobywając dwie szybkie bramki, lecz nasi uczniowie z minuty na minutę grali coraz lepiej, co zaowocowało zdobyciem dwóch goli. Niestety, mimo bardzo dużego zaangażowania, nie udało nam się zdobyć zwycięskiego gola. Mecz zakończył się remisem 2:2. W tej sytuacji decydował bilans bramek, który okazał się korzystniejszy dla gospodarzy. "Dwunastka" zajęła II miejsce w Mistrzostwach Tczewa w minipiłkę nożną.

SP 12 reprezentowali:

Piekarski Alan, Bieszke Bartosz, Paździerski Dariusz, Zieliński Michał, Markowski Jan, Burdziński Przemysław, Bałamonczek Jakub, Bielecki Karol, Pocwałowski Paweł.

Galeria fotograficzna.

Opiekun Michał Ortmann