. Sport

05 grudnia 2018 17:28 | . Sport

Pierwsze sportowe potyczki kl. IV b.

Dnia 21.11.2018 r. w Gardei przeprowadzono turniej piłki ręcznej dla dziewcząt urodzonych w 2008 roku i młodszych. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki z klasy 4 b i cztery z klasy 5 a. W turnieju wzięło udział 5 zespołów. Każdy zagrał z każdym. W pierwszym meczu z Kowalewem Pomorskim uległy 6:16 , w kolejnym z Włacławkiem zanotowały drugą porażkę 7:16, następnie z Kwidzynem wygrały 15:5 i z gospodarzami również były lepsze i wygrały  17:3. Ostatecznie dziewczęta z SP 12 Tczew zajęły III miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały: Amelia Stec, Michalina Szenrok, Wiktoria Dołęga, Maja Krzyżanowska, Maja Czarnecka, Łucja Czerwińska, Lena Dobrowolska, Paulina Dąbek, Zuzanna Drewa, Zuzanna Konzorska,  Alicja Koszałka, Julia Raus, Agata Różycka, Lena Rygielska, Aleksandra Wenta, Agata Zakrzewska, trenerkami są panie Agnieszka Janicka i Ewa Freza.