. Szkoła Promująca Zdrowie

12 czerwca 2018 10:27 | . Szkoła Promująca Zdrowie

Chłopcy z 4a najlepsi w Nowej Karczmie!

W dniach 8-10 czerwca 2018r. w Nowej Karczmie odbył się VII Pomorski Festiwal Piłki Ręcznej. Turniej odbywał się w dwóch kategoriach – dziewcząt i chłopców z klasy 4.

W pierwszym meczu reprezentanci naszej szkoły podejmowali drużynę z Morąga, którą pokonaliśmy 12-3.

W sobotę MKS Sambor SP 12 Tczew miał do rozegrania aż cztery mecze. W pierwszym wygraliśmy z zespołem z Oborników 18-6. Później przyszedł czas na ekipę z Czerska (18-12 dla Tczewa), następnie zagraliśmy z gospodarzami turnieju – Nową Karczmą (14-10 dla Tczewa). Wieczorem nasi chłopcy podejmowali drużynę z Pępowa, z którą wygraliśmy 15-9.

W ostatnim dniu turnieju został nam do rozegrania mecz z zespołem z Brodnicy. Po dosyć jednostronnym widowisku nasi zawodnicy wygrali 15-4.

W całym turnieju reprezentanci naszej szkoły wygrali wszystkie swoje mecze, a tym samym zajęli 1 miejsce.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – MKS Sambor SP 12 Tczew

2 miejsce – Oborniki

3 miejsce – Nowa Karczma

4 miejsce – Czersk

5 miejsce – Brodnica

6 miejsce – Morąg

7 miejsce – Pępowo

Dla najlepszego zespołu organizator przygotował pamiątkowe puchary, medale oraz koszulki meczowe firmy Hummel. Dodatkowo wszyscy zawodnicy otrzymali koszulki treningowe.

Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został wybrany Szymon Muchowski. Otrzymał on statuetkę oraz koszulkę Hummel.

W godzinach wieczornych na dzieci czekały różnego rodzaju atrakcje, m.in. konkurs „rodeo”, przejażdżki konne, ognisko oraz dyskoteka pod gwiazdami.

Skład zespołu:

Bałdowski Antoni, Bieniek Oliwier, Bieszke Bartosz, Czerwiński Oliwier, Dudek Jakub, Figurewicz Mateusz, Gogola Gracjan, Kurowski Marcel, Muchowski Szymon, Piekarski Alan, Puckowski Maksymilian, Reksyn Szymon, Wasiak Karol.

Opiekunowie:

Joanna Bieszke, Kamil Raszewski

Galeria fotograficzna - c.d.