. Szkoła Promująca Zdrowie

28 maja 2018 16:24 | . Szkoła Promująca Zdrowie

DWUNASTKA W FINALE WOJEWÓDZKIM!!!

10.05.18r. w Sopocie odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w minipiłce nożnej. Do zawodów prawo udziału uzyskały następujące szkoły: SP 1 Sopot, SP 17 Gdynia, SP 12 Gdynia oraz SP 12 Tczew. W pierwszym meczu uczniowie SP 12 po nerwowym i wyrównanym spotkaniu zremisowali 1:1 z SP 12 Gdynia tracąc bramkę w ostatnich sekundach meczu. W kolejnych zmaganiach chłopcy z dwunastki wysoko i pewnie pokonali kolejnych rywali 5:1 SP 1 Sopot oraz 4:1 SP 17 Gdynia.

SP 12 ostatecznie zajęła I miejsce i uzyskała awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w Nowym Stawie.

SP 12 reprezentowali:

Malinowski Kamil, Skonieczny Jakub, Cieślik Szymon, Kowalski Mateusz, Romanowski Maciej, Graban Bartosz, Sacewicz Jakub, Gutowski Nikodem, Ot Antoni.

Opiekunowie: Michał Ortmann, Gierałka Tomasz