. Szkoła Promująca Zdrowie

26 kwietnia 2018 11:35 | . Szkoła Promująca Zdrowie

100 PARKRUN ZA NAMI!!!

To było przepiękne sobotnie przedpołudnie 14 kwietnia, kiedy na „Tczewskim Bulwarze” 702 zwolenników aktywnego spędzania czasu wolnego, przyszło by wspólnie swoją obecnościąświętować 2urodziny Parkrun w Polsce!!! A to był jubileusz niezwykły, bo już po raz 100 w Tczewie zorganizowano bieg!!!

Zaplanowana na ten dzień próba bicia rekordu frekwencji udała się fantastycznie. Obecność tych wszystkich uśmiechniętych twarzy i ta jakże niezwykle wyjątkowa atmosfera robiła wrażenie. Wśród świętujących równą 100 nie mogło zabraknąć bardzo aktywnych sportowo chłopców z klasy 5a „Tczewskiej dwunastki”. Jak zawsze chętni i niezwykle zaangażowani w sportowe przedsięwzięcia pokonali tradycyjny dystans 5km, z uśmiechem na twarzy pomagając tym samym w ustanowieniu nowego rekordu obecnych.

Uczniom klasy 5a i nie tylko (bo przecież było nas z SP 12 więcej), serdecznie dziękujemy za udział w 100 Parkrunie oraz NIEZWYKLE GORĄCO ZAPRASZAMY NA 28 maja, KIEDY BIEGAĆ BĘDZIEMY DLA CHOREJ NA MUKOWISCYDOZĘ ZUZI  UCZENNICY SP12 W TCZEWIE. LICZYMY NA WASZĄ OBECNOŚĆ!!! WYSTRACZY, ŻE PRZYJDZIESZ I WSPÓLNIE Z NAMI POKONASZ DYSTANS 5KM, DZIĘKI CZEMU STANIESZ SIĘ BOHATEREM - razem pomóżmy Zuzi!!!!(zabierz ze sobą kod).

Serdeczne podziękowania dla Pani Agnieszki Drajewskiej za fotorelację z naszego udziału w 100 biegu