. Szkoła Promująca Zdrowie

21 marca 2018 22:10 | . Szkoła Promująca Zdrowie

CZWARTE MIEJSCE W TCZEWIE

06.03.18r. w Szkole Podstawowej nr 8 zostały rozegrane Miejskie Igrzyska Dzieci w minipiłce koszykowej chłopców. Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy: grupa I – 4 drużyny, grupa II - 3 drużyny. Uczniowie z “dwunastki” wylosowali grupę II składającą się ze szkół: SP 8 oraz SP 10.

Mecze grupowe:

SP 12 - SP 8   32:8

SP 12 - SP 10 14:19

Po rozegraniu meczów grupowych nastąpiły mecze o miejsca 5-6 (drużyny z trzecich miejsc), 3-4 (drugie miejsca) i finał 1-2 (zwycięzcy grup).

Po zajęciu drugiej lokaty w grupie, naszym zawodnikom pozostała walka o III miejsce w finale B z SP 11. Lecz i w tej rywalizacji musieliśmy uznać wyższość przeciwników przegrywając 16:5. Ostatecznie SP 12 zajęła  IV miejsce w Mistrzostwach Tczewa.

SP 12 reprezentowali: Graban Bartosz, Pufelski Kordian, Bieszke Filip, Witakowaki Ksawier, Kałdus Kacper, Witkiewicz Olgierd, Kolasiński Sylwester, Kremer Kamil, Kotlicki Tymoteusz, Skonieczny Jakub, Dytrych Tomasz.

Opiekun Michał Ortmann