. Szkoła Promująca Zdrowie

21 marca 2018 16:11 | . Szkoła Promująca Zdrowie

Turniej wielkanocny w piłce ręcznej dziewcząt - SPORTOWY ZAJĄCZEK

19.03.2018r. w Elblągu odbył się turniej wielkanocny w piłce ręcznej dziewcząt - SPORTOWY ZAJĄCZEK, gdzie zawodniczki z klasy 4a z SP12 pod opieką Pani Agnieszki Janickiej  zajęły w bardzo ładnym stylu  II miejsce, przegrywając tylko z mistrzem z SP92 Gdańsk 6:7. Zawody odbywały się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 9 w Elblągu.

Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, czyli tczewski zespół zagrał 4 mecze:

1. SP 12 Tczew- SP9 Elbląg                            9:1

2. SP 12  Tczew- UKS PTF Gdańsk                   9:4

3. SP12 Tczew – UKS CISOWA  GDYNIA            14:3

4. SP12 Tczew- SP92 Gdańsk                          6:7

Skład zespołu SP12 Tczew:

1.    BACŁAWSKA MAGDALENA
2.    DOŁĘGA WIKTORIA
3.    GOLICKA ANNA
4.    KOWALSKA MARTYNA
5.    KOZŁOWSKA JULIA
6.    KRZYŻANOWSKA MAJA
7.    MADEJA JULIA
8.    MATYSZEWSKA SANDRA
9.    NOWAK MARTA
10.  REICH WERONIKA
11.  STEC AMELIA
12.  SZENROK MICHALINA
13.  ZILLER MAJA
14.  ZIMNICA KINGA

Na bramce bardzo dobrze spisały się: Anna Golicka, która została najlepszą bramkarką zawodów oraz  Michalina Szenrok, a w polu szczególnie się wykazała Julia Kozłowska- także wyróżniona przez trenerów, ale i Weronika Reich, Julia Madeja, Sandra Matyszewska i Magdalena Bacławska, które zdobyły dla Tczewa najwięcej bramek.

Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne!!!

W kwietniu dziewczęta zagrają w Turnieju pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego - „Pomorskie dzieci” oraz jadą na trzydniowy turniej do Gardei, gdzie zmierzą się ze starszymi o rok koleżankami z różnych miast.