. Szkoła Promująca Zdrowie

02 stycznia 2018 16:19 | . Szkoła Promująca Zdrowie

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY MINILIGI PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT O PUCHAR DYREKTORA SP12 W TCZEWIE

6 grudnia 2017 w SP12 w Tczewie odbył się już trzeci z cyklu sześciu turniejów trzeciej edycji Miniligi Piłki Ręcznej dziewcząt pod patronatem MKS Sambor Tczew - tym razem były to zawody mikołajkowe o Puchar Dyrektora SP12.

Startowało siedem drużyn - 78 dzieci - w dwóch grupach.

Kolejność zajętych miejsc w turnieju:

1. SP 12 klasa 5 dziewcząt- p. Ewa Freza
  2. SP 12 klasa 4 dziewcząt- p. Agnieszka Janicka
  3. SP Banino I -p. Anna Ringwelska
  4. SP 8 Tczew – p. Dagmara Szmalc
  5. SP Banino II – p. Anna Ringwelska
  6. SSP 2 Tczew - p. Robert Karnowski
  7. SP 12 klasa 4 chłopcy - poza konkursem - p. Kamil Raszewski

W tym dniu rozegrano 13 spotkań, każde 2 x 8 minut. Wszystkie drużyny otrzymały słodkie upominki, medale specjalnie przygotowane na tę uroczystość przez firmę Rollmax, a najlepsze trzy drużyny dostały puchary, w tym puchar Dyrektora SP12 - Pani Lidii Wasielewskiej, która wręczyła go zwyciężczyniom - a jednocześnie gospodyniom zawodów - 5 klasie dziewcząt z SP12, które grały pod opieką Pani Ewy Frezy.

Wyróżniono i nagrodzono na zawodach po jednej zawodniczce/zawodniku z zespołu:

1.      SP 12 Tczew klasa 5 - Kornelia Urbanowska
2.      SP 12 Tczew klasa 4 - Sandra Matyszewska
3.      SP Banino I – Natalia Kobierowska
4.      SP 8 Tczew – Martyna Firyn
5.      SP Banino II – Natalia Marciniak
6.      SSP 2 Tczew – Zofia Łucka
7.      SP 12 Tczew chłopcy – Jakub Dudek

Dla najlepszej bramkarki, którą została Wiktoria Cichosz z Banina, króla strzelców - Agaty Piotrowskiej z SP12 oraz MVP zawodów - Magdaleny Bacławskiej z SP12 z Tczewa organizatorzy mieli również przygotowane specjalne nagrody i słodkości.

Kolejny turniej Miniligi odbędzie się 12.01.2018r. w SP12 i będzie to Turniej Noworoczny o Puchar Dyrektora SSP2 w Tczewie.

Zapraszamy!