. Szkoła Promująca Zdrowie

22 grudnia 2017 19:19 | . Szkoła Promująca Zdrowie

SP 12 DRUGA W TCZEWIE

20.12.2017r. odbyły się Mistrzostwa Tczewa w piłkę siatkową “dwójek”. Na zawody, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 11 przybyło siedem szkół. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy: A - SP 11, SP 10 i SP 5, B - SP 12, SSP 2, SP 8 i SP 7.

Wyniki spotkań:

SP 12 - SP 7               2:0

SP 12 - SSP 2             2:0

SP 12 - SP 8               2:1

Chłopcy z naszej szkoły pewnie wygrali swoją grupę, zapewniając sobie awans do finału “A”. O pierwsze miejsce uczniowie z SP 12 zmierzyli się z SP 11. Mecz w pierwszym secie był bardzo emocjonujący i wyrównany, lecz przy stanie 20:20, po kilku prostych błędach, SP 11 odskoczyła i wygrała pierwszego seta 25:23. W kolejnej odsłonie spotkania drużyna przeciwna szybko uzyskała znaczącą przewagę, którą utrzymała do końca drugiego seta zakończonego wynikiem 2:0.

SP 12 ulegając rywalom 2:0 w setach, ostatecznie uplasowała się na II miejscu.

Szkołę Podstawową nr 12 reprezentowali: Skierka Marcel, Czyżycki Filip, Strzeszyna Dominik, Lenckowski Mateusz, Rafał Winter, Zakrzewski Kacper.

Przygotowanie do zawodów: M. Sobieraj

Opiekun: M. Ortmann

Przeczytano: 106 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry