. Szkoła Promująca Zdrowie

15 grudnia 2017 16:12 | . Szkoła Promująca Zdrowie

DWUNASTKA NAJLEPSZA W POWIECIE W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ!!!

29.11.17 r. w Szkole Podstawowej nr 12 odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w halową piłkę nożną. Do zawodów przystąpiły następujące drużyny: Zespół Kształcenia i Wychowania w Rajkowach, Szkoła Podstawowa nr 1 z Gniewa oraz SP 12.

Nasza szkoła w obu spotkaniach była zdecydowanie lepsza i wysoko pokonała drużyny przyjezdne, a tym samym zajęła I miejsce w powiecie.

Wyniki spotkań:

SP 12 - ZKiW Rajkowy                 5:0

SP 12 - SP nr 1 Gniew                 4:1

ZKiW Rajkowy - SP 1 Gniew           3:2

SP 12 reprezentowali: Szymon Cieślik (VI b), Bartosz Graban (VI a), Nikodem Gutowski (VI f), Mateusz Kowalski (VI b), Kamil Malinowski (VI c), Antoni Ot (V c), Maciej Romanowski (VI b), Jakub Skonieczny (VI a), Jakub Sacewicz (VI d), Ksawier Witakowski (VI a).

Opiekun Michał Ortmann