. Szkoła Promująca Zdrowie

15 grudnia 2017 08:44 | . Szkoła Promująca Zdrowie

SZCZECIN ZDOBYTY !!!

W daleką podróż musieli udać się uczniowie i uczennice naszej szkoły, by wziąć udział  w XXXI Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców w Szczecinie. Tuż o świcie w piątek 8 grudnia,  jedna ekipa dziewcząt (klasy 5a) oraz dwa zespoły chłopców (z klasy 5a i 6a), ruszyli w sześciogodzinną trasę, po której bez dłuższego odpoczynku rozegrać musieli zaplanowane na piątkowe popołudnie mecze. Impreza trwała od południa 08.12. do godz. 13:00 10.12.2017r.

Po wyczerpujących meczach cała ekipa z „dwunastki” miała możliwość zrelaksowania się na tamtejszym basenie. Natomiast w sobotę wieczorem uczniowie skorzystali z zaproszenia na mecz Superligi w piłce ręcznej mężczyzn: Pogoń Szczecin- Stal Mielec. Ku uciesze naszych młodych zawodników, mecz skończył się remisem 33:33. Dlatego mieliśmy okazję obejrzeć wykonywaną przez tych doświadczonych zawodników serię rzutów karnych.
Wszyscy nasi zawodnicy zasługują na duże brawa za swoja postawę, a trenerzy za swoje zaangażowanie i poświęcony czas.

Szczegółowa relacja i galeria fotograficzna