. Oddziały przedszkolne

12 czerwca 2018 10:09 | . Oddziały przedszkolne

Wycieczka integracyjna grupy 0 "C" do JuraParku w Solcu Kujawskim.

Dnia 8 czerwca br., z samego rana dzieci z oddziału przedszkolnego 0 "C" wraz ze swoimi rodzicami wyruszyły na wycieczkę do Jura Parku w Solcu Kujawskim. Była to wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, zacieśnienia więzi między uczestnikami oraz zapoznania się z czasami prehistorycznymi. Wspaniałe okazy dinozaurów, mamuty, skamieliny to tylko nieliczne z atrakcji, które czekały na nas w Solcu Kujawskim. Oprócz zajęć edukacyjnych i warsztatów plastycznych, na których każdy miał okazję stworzyć własny, unikalny amonit, niezapomniane chwile spędziliśmy w parku rozrywki i w kinie 5 D. Usatysfakcjonowani niezapomnianymi wrażeniami, wieczorem wróciliśmy bezpiecznie do Tczewa.