. Oddziały przedszkolne

31 marca 2018 22:51 | . Oddziały przedszkolne

Konkurs Recytatorski.

W dniu dzisiejszym odbył się konkurs recytatorski dla dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły. Mógł w nim wziąć udział każdy chętny przedszkolak. W sumie zgłosiło się sześcioro dzieci, każdy z dowolnie przygotowanym wierszykiem. Dobór repertuaru zależał od dzieci i ich rodziców.

Komisja w składzie: p. dyrektor Anna Gołaszewska, p. logopeda Aleksandra Maniuk, p. terapeutka Wioletta Oderska przyznały następujące miejsca:

I miejsce- Mikołąj Borys 0 "C" ("Kłamczucha"- Jan Brzechwa)

II miejsce- Natalia Kowalska 0 "B" ("Pchła Szachrajka"- fragment- Jan Brzechwa)

III miejsce- Patrycja Nierzwicka 0 "B" ("Żuk"- Jan Brzechwa)

Wyróżnienie- Emilia Chudoba 0 "C" ("W pokoiku na stoliku")

Wyróżnienie- Lena Mrozińska 0 "B" ("Samochwała"- Jan Brzechwa)

Wyróżnienie- Cyprian Sieński 0 "C" ("Psie Smutki"- Jan Brzechwa)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom, którzy przygotowali swoje pociechy do udziału w konkursie. Dodatkowo informujemy, że Mikołaj Borys będzie reprezentował naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Sportowej Szkole Podstawowej nr 2  w Tczewie, który odbędzie się dnia 13 kwietnia.

Życzymy powodzenia!

Galeria 1.                   Galeria 2.