. Oddziały przedszkolne

29 stycznia 2018 09:20 | . Oddziały przedszkolne

Bal karnawałowy z babcią i dziadkiem.

Marynarze, księżniczki, smoki, policjanci, a nawet Hulk, Spiderman i Batman... Takie postacie i wiele innych gościliśmy na wczorajszym balu karnawałowym oddziałów przedszkolnych w naszej szkole. Zaproszonymi gośćmi wtorkowej imprezy były również babcie z dziadkami. Bal odbył się z okazji zbliżającego się ich święta. Dla licznie przybyłych gości przygotowano część artystyczną, upominki i niespodzianki. Wszystkich gości przywitała p. Dyrektor Lidia Wasielewska. Zapowiedziała też coroczne spotkanie dwóch pokoleń, które jest doskonałą okazją do podziękowania babciom i dziadkom za trud włożony w pomoc, w wychowaniu i opiece nad wnukami. Oprawą muzyczną i nagłośnieniem uroczystości zajął się DJ Zadurek, który wspaniale dobrał repertuar dla obu pokoleń. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem w swoich salach, przygotowanym przez rodziców. Dzień ten będziemy wspominać długo nie tylko my, ale także nasi seniorzy, ponieważ niektórzy z nich byli w naszej szkole pierwszy raz i pierwszy raz mieli okazję uczestniczyć w tak miłym i niecodziennym wydarzeniu.
Bal karnawałowy z Babcią i Dziadkiem wpisał się już na stałe w kalendarz naszych szkolnych imprez.

Galeria 1.

Galeria 2.