. Oddziały przedszkolne

13 grudnia 2017 09:20 | . Oddziały przedszkolne

Zajęcia otwarte dla rodziców w grupie 0 "C".

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowaliśmy zajęcia otwarte z rodzicami, które wspaniale wpisały się w świąteczną atmosferę. Szkoła zamieniła się na moment w fabrykę pierniczków, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice wraz z dziećmi odkrywali swoje talenty cukiernicze. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Powstało dużo pięknych, niepowtarzalnych słodkości, które zostały przekazane na koncert charytatywny i będą wręczane jako "cegiełka" dla jego uczestników.

Dziękujemy wszystkim obecnym na zajęciach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia, aby zobaczyć jak piękne pierniczki powstały!

Galeria.