Komunikaty

12 września 2012 14:16 | Komunikaty

Logowanie do dziennika elektronicznego

Drodzy Rodzice!

Na zebraniach klasowych z wychowawcami klas IV-VI, otrzymaliście dane dostępowe do dziennika elektronicznego. Jak zalogować się do niego?

Poniżej w punktach przedstawiam poszczególne kroki:

 1. Należy uruchomić stronę logowania do e-dziennika, klikając na przycisk Dziennik elektroniczny, znajdujący się po lewej stronie tego okna.
  Można też wpisać adres dziennika w polu adresu dowolnej przeglądarki internetowej: e-szkola.wrotatczewa.pl/sp12-tcz/

 2. Gdy pojawi się okno Logowanie do systemu, proszę wpisać swoje dane dostępowe: Nazwę użytkownika (Login) oraz Hasło. Wybrać przycisk Zaloguj.

 3. Jeśli logowanie się powiedzie, należy od razu zmienić hasło na swoje (trudne do odgadnięcia przez postronne osoby) w zakładce Ustawienia dostępu.
  Bezpieczne hasło powinno zawierać przynajmniej 8 znaków: cyfry, małe i wielkie litery, bez znaków diakrytycznych oraz spacji.

  Dodatkowo (w tym samym miejscu) proszę wpisać swój aktywny adres e-mail, aby w przyszłości móc korzystać z automatycznego odzyskiwania hasła.

  Jeśli logowanie się nie powiedzie, proszę o powiadomienie administratora e-dziennika o tym fakcie, wysyłając wiadomość pocztą elektroniczną na adres: admin@sp12tczew.pl
  W wiadomości należy podać następujące informacje:
  • z czym jest problem
  • podpisać się imieniem i nazwiskiem;
  • pod spodem dopisać:
   imię i nazwisko swojego dziecka;
   jego numer pesel (w celu weryfikacji państwa tożsamości);
   oraz symbol klasy, do której dziecko uczęszcza (np. 6A)
   Wiadomości bez takiego dopisku będą ignorowane!

 4. Jeśli po otrzymaniu odpowiedzi od administratora, nadal nie będzie możliwe zalogowanie się do e-dziennika, lub będą występowały inne komplikacje, proszę o przybycie do sali 304 podczas comiesięcznych konsultacji z rodzicami.

Przeczytano: 40168 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry