06 kwietnia 2019 15:07 | Komunikaty

Akcja strajkowa w SP nr 12

SZANOWNI  RODZICE!

Informuję, że w wyniku pozytywnego wyniku referendum strajkowego, związki zawodowe proklamowały w naszej szkole bezterminowy strajk, który rozpocznie się 8 kwietnia 2019 r.  Strajk uniemożliwi prawidłowe funkcjonowanie placówki.   W tym czasie na stanowiskach pozostaje zespół kierowniczy. W związku z powyższym zajęcia dydaktyczne nie będą mogły odbywać się zgodnie z planem,  spodziewam się także poważnych problemów z zabezpieczeniem opieki naszym uczniom. Dlatego  uprzejmie proszę o zapewnienie jej we własnym zakresie. W przypadku  braku takiej możliwości można skorzystać ze wsparcia  świetlicy szkolnej. O zmianach w sytuacji będą Państwo na bieżąco informowani na stronie internetowej, przez e-dziennik i na drzwiach wejściowych szkoły.

Prosimy o wyrozumiałość i wsparcie w tej trudnej sytuacji.

Lidia Wasielewska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie