25 września 2018 22:01 | Komunikaty

Ogólnopolski Konkurs Szkół Podstawowych "DO HYMNU"

Szanowni Państwo, rozpoczyna się rok szkolny 2018/2019.
Za kilka dni odbywać się będą przesłuchania do Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Podstawowych "DO HYMNU", w którym uczestniczy także i nasza szkoła. Termin przesłuchania  szkoły SP 12 - 25.09.2018 godz. 10:00.
  • Bardzo prosimy rodziców uczniów z kl. 4-6, aby w najbliższym tygodniu zwrócić podpisane zgody na utrwalanie wizerunku dziecka na potrzeby konkursu (nagranie wideo prezentowanego repertuaru konkursowego). Wydrukowane zgody dzieci przyniosą do domu w najbliższym tygodniu.
  • Proszę, aby przećwiczyć  w domach  4 zwrotki Hymnu Narodowego, "Rota"- 4 zwrotki oraz " Marsz Polonia" - 7 zwrotek. Jest wymagane, aby uczniowie znali wszystkie teksty na pamięć.
  • W dniu konkursu wszystkich uczniów obowiązuje strój galowy. Do tego koniecznie biało-czerwony kotylion!!!

Bardzo proszę rodziców oraz nauczycieli o pomoc w przygotowaniu uczniów, abyśmy wspólnie uczcili ogólnopolskie obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Pozdrawiam serdecznie
Justyna Schroder