10 kwietnia 2017 11:00 | Komunikaty

Baltie 2017 - zaproszenie do udziału w konkursie

Miło nam poinformować, że wystartowal kilkuetapowy Miedzynarodowy Konkurs z Programowania - Baltie 2017 (dla szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych) - Etap domowy obejmuje 8 zadań o różnym stopniu trudności.

Kto z naszych uczniów klas I-III lub IV-VI chciałby przystąpić do rywalizacji konkursowej i wykonać zadania w domu, proszony jest o zgłoszenie chęci udziału (mailem na adres admin@sp12tczew.pl) do p. Elżbiety Galant-Zielonka.

• Wiadomość powinna zawierać następujące informacje
    Chcę wziąć udział w konkursie Baltie 2017
    Imię i nazwisko ucznia,
    Oznaczenie klasy, do której uczęszcza uczeń (np. 5b)
    Imię i nazwisko wychowawcy klasy,

Sposób przygotowania do konkursu: uczestnictwo w zajęciach koła informatycznego lub samodzielne przygotowanie w domu z pomocą ...
    Posiadam konto na serwerze konkursowym baltie.net
    lub
    Proszę o założenie konta na serwerze baltie.net (Posiadanie takiego konta jest konieczne do tego, by wziąć udział w rywalizacji konkursowej)

Im szybciej zgłosisz się do konkursu, tym więcej czasu będzie na wykonanie zadań. Etap domowy już trwa. Kończy się 18.04.2017 (po Wielkanocy)

Nie trzeba być uczestnikiem zajęć koła informatycznego, żeby przystąpić do konkursu. Etap domowy stanowi jednocześnie eliminacje do kolejnego etapu. Osoby z najlepszymi wynikami z etapu domowego będą mogły zmierzyć się z innymi uczniami szkół podstawowych w etapie szkolnym.

Zachęcamy wszystkich do rywalizacji i życzymy świetnej zabawy!

Dodatkowo za poprawne wykonanie czterech zadań z tego etapu konkursu, uczeń otrzyma jedną ocenę celującą z zajęć komputerowych. Za rozwiązania wszystkich ośmiu zadań można otrzymać dwie szóstki.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, proszę je kierować na adres poczty elektronicznej admin@sp12tczew.pl w temacie wpisując Baltie 2017.