17 grudnia 2020 08:49 | Aktualności

DARY DLA HOSPICJUM

Drodzy rodzice, uczniowie i nauczyciele!

Za pośrednictwem naszej strony internetowej pragnę przekazać podziękowania, jakie otrzymaliśmy za ofiarowane upominki dla podopiecznych hospicjum w Tczewie.

Pedagog – M. Kosecka

Szanowni Państwo

Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, a przede wszystkim dla dzieci i ich Rodziców za każdy gest życzliwości dla naszych Pacjentów Hospicjum i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Tczewie. Wyrażam ogromną wdzięczność i radość, że pomimo trudnych czasów pandemii, wykazaliście się Państwo wrażliwością i miłością wobec potrzebujących. Nasi podopieczni choćby przez chwilę nie czuli się samotni, poczuli rodzinną atmosferę Świąt, że jest ktoś, kto ich kocha i czyni wszystko, aby to był wyjątkowy czas. Uśmiech, zaskoczenie, radość, a nawet łza w oku Pacjentów, którzy zostali obdarowani prezentami od dzieci i młodzieży są najpiękniejszym podziękowaniem dla Państwa. Warto pochylać się nad każdym człowiekiem, naszymi czynami oraz dobrem, którym obdarowujemy innych, aby w chwili zadumy odnaleźć to, co może przynieść nam i drugiemu człowiekowi pokój, radość i miłość.

Teresa Sychmeler

pielęgniarka oddziałowa Hospicjum i ZOL Tczew