01 października 2020 09:06 | Aktualności

Pasowanie na ucznia.

W dniu 28 września 2020r. nasi nowi pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie.

Tym razem w bardzo kameralnych warunkach (każda klasa oddzielnie) złożyli na sztandar szkoły przysięgę, że będą godnie reprezentować swoją szkołę, pilnie się uczyć, szanować innych i dbać o to, co ich otacza.

Pani Dyrektor Lidia Wasielewska w obecności wychowawcy i Wicedyrektor Anny Gołaszewskiej dokonała dużą kredką pasowania każdego dziecka.

Po odśpiewaniu przez uczniów piosenki "Witaj szkoło" zostały wręczone symboliczne upominki w postaci dyplomów i książeczek o bezpieczeństwie w ruchu rowerowym.

Każda klasa otrzymała też "kuferek edukacyjny", który zawiera pomoce przydatne podczas zajęć.

Ten wyjątkowy dzień z całą pewnością wszystkim pozostanie w pamięci.

Gratulujemy i życzymy  naszym Pierwszoklasistom bardzo dobrych wyników w nauce, wielu  radosnych chwil i wytrwałości podczas szkolnej wędrówki w odkrywaniu tajników wiedzy!

Galeria.