27 marca 2020 15:12 | Aktualności

Plan lekcji na czas zawieszonych zajęć szkolnych

Udostępniamy Państwu ramowy plan lekcji, który ma pomóc uczniowi i jego rodzicom w organizowaniu pracy każdego dnia. To uczeń wspólnie z rodzicami ustala czas nauki (do południa, po południu - uwzględniając możliwości rodziny odnośnie sprzętu, itp.)

Plan udostępniony jest jako harmonogram, według którego nauczyciele będą przekazywali uczniom materiały.

Większość zajęć będzie organizowana poprzez aplikacje internetowe na stronach: Google Classroom lub aplikacje wspomagające zdalne nauczenie Hangouts, Meet, czy Kalendarz.
Można je uruchomić na komputerze (najwygodniejsza opcja), tablecie lub smartfonie.

Każde dziecko w naszej szkole powinno otrzymać od wychowawcy dane dostępowe do konta szkolnego (nazywanego też kontem G Suite dla Szkół i Uczelni), z którego może korzystać w celu komunikacji ze swoimi nauczycielemi.

Powodzenia w odkrywaniu nowych terytoriów oraz możliwości internetu.