04 lutego 2020 10:04 | Aktualności

Bal karnawałowy z Babcią i Dziadkiem w oddziałach przedszkolnych.

29 stycznia 2020 r. nasze przedszkolaki z babciami i dziadkami, już po raz kolejny świetnie bawiły się na balu karnawałowym organizowanym przez naszą szkołę.

Pani dyrektor szkoły, Lidia Wasielewska powitała drogich gości, złożyła im życzenia, jednocześnie dziękując za liczne przybycie. Obchodzony 21 stycznia Dzień Babci i 22 stycznia Dzień Dziadka to tylko symboliczne święto w naszym kalendarzu. Tak naprawdę, każdego dnia w roku dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki. To co dzień ich pociechy potrzebują od nich wsparcia. Babcia i dziadek to ukochane osoby, które mają szczególne miejsce w małych serduszkach swoich wnucząt. Bal karnawałowy był doskonałą okazją, aby podkreślić tą niesamowitą więź.

Po życzeniach  zdrowia, pomyślności, radości, zadowolenia i satysfakcji z wnucząt, rozpoczął się wielopokoleniowy bal, gdyż i rodziców nie zabrakło. Dzieci przebrane w piękne, różnokolorowe stroje, tańczyły i śpiewały razem z naszymi gośćmi specjalnymi w rytm muzyki, którą proponował DJ. Uśmiech i dobry nastrój nie opuszczał nikogo do końca imprezy, mamy nadzieję – nie ostatniej.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę!