23 grudnia 2019 17:13 | Aktualności

Boże Narodzenie w 6 C

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w klasie 6 c odbyły się pełną parą. Uczniowie w ramach akcji „Idą Święta, nie o sms-ie lecz o kartce pamiętaj!” samodzielnie wypisali zaadresowali i wysłali pocztą kartki świąteczne do rodziny zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Obejrzeli w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu sztukę „Opowieść wigilijna”. Wraz z rodzicami aktywnie uczestniczyli w klasowych warsztatach bożonarodzeniowych, czego efektem były przepiękne bombki oraz w koncercie kolęd pod hasłem „Dzieciaki z dwunastki kolędują z rodzicami”. Uczniowie chętnie przygotowali i przeprowadzili lekcje świąteczne na zajęciach z języka angielskiego,  a także wykonali prace konkursowe - Christmas card. Zwieńczeniem działań była wspólna wigilia klasowa.