05 marca 2019 19:59 | Aktualności

Wspomnienia z zimowiska

Zimowisko w SP 12 odbywało się w terminie 11.02.19 -22.02.19 w godzinach 9.00-14 00. Uczniowie nie mieli ani chwili na nudę!

Program przewidywał nie tylko ciekawe wycieczki, ale również interesujące zajęcia na miejscu.

Oto co robiliśmy w tym roku:

• Fabryka Sztuk - zajęcia pt "Rajskie Ptaki" na których dzieci wykonywały przepiękne maski rajskich ptaków. Zajęcia “Praca z filcu” na których dzieci samodzielnie wykonały obrazki z wykorzystaniem filcu.

• Pracownia Edukacji Ekologicznej - "Ekologia dźwięku", "Zwierzaki Potwory i inne cudo-stwory"

• Klub Przystań - zajęcia komputerowe, bilard, gry i zabawy.

• Spektakl teatralny ”Jaś i Małgosia - jak ugryźć mąkę.”

• Kino Helios w Tczewie

• Udział w konkursie  plastyczno-technicznym "EKO-przyszłość w Tczewie, w magicznej krainie"

• Gry i zabawy sportowe, gry planszowe, wznoszenie przestrzennych konstrukcji z klocków big click

Podczas tegorocznego zimowiska odbyły się 4 wycieczki:

• Papugarnia w Gdańsku

• TURZE – gospodarstwo agroturystyczne, jazda konna, jazda bryczką, spacery, ognisko.

• GDAŃSK – LOOPYS WORLD – zabawy ruchowe w centrum zabaw.

• Szkoła Łacińska w Malborku