14 grudnia 2018 09:43 | Aktualności

Spotkanie z p. Zofią Daniel

Dnia 13.12.18 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie autorskie zorganizowane  dla klasy 2 a i 3 d przez p. Kamilę Hillar.
Tczewska pisarka zadebiutowała w 2016 r. tomikiem wierszy "Między szeptem a ciszą". Rok później ukazał się kolejny - "Na krawędzi nieba", a niedawno trzeci "Za tęczowymi drzwiami".

Podczas spotkania Pani Zofia opowiedziała dzieciom o pracy przy tworzeniu książki oraz jak w dzieciństwie bawiła się w rymowanie.  Uczestnicy spotkania wysłuchali kilku utworów z ostatniego tomiku wierszy, a następnie o nich porozmawiali. "Za tęczowymi drzwiami" przeniosło młodego czytelnika w świat przyrody, ludzi i zwierząt.
Na koniec spotkania każdy uczeń mógł zakupić książkę i otrzymać dedykację od autorki.

Galeria.