16 kwietnia 2018 10:34 | Aktualności

Uczniowie klasy IB poznali pracę stewardessy linii lotniczych.

Dnia 6 kwietnia 2018 roku mieliśmy przyjemność gościć w klasie IB panią Kamilę Milewską, stewardessę  linii lotniczych WIZZAIR.

Podczas spotkania dzieci dowiedziały się o wielu sprawach związanych z pracą na stanowisku stewardessy linii lotniczych. Począwszy od warunków rekrutacji pracowników aż do szczegółów wykonywania tego zawodu.

Pani Kamila zapoznała dzieci z wizerunkiem marki WIZZAIR , rodzajami samolotów  (prezentując ich miniaturki)  oraz ich barwami. Dzieci dowiedziały się o pracy stewardess, obowiązującym  ich stroju, uczesaniu i makijażu.

W czasie prezentacji  multimedialnej pokazała zdjęcia wnętrza samolotu, kabiny pilotów oraz piękne widoki z lotu ptaka.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem i  zaciekawieniem słuchały pani Kamili, aktywnie uczestniczyły w spotkaniu zadając wiele pytań.

Nasze spotkanie zostało uwiecznione na licznych zdjęciach.

Prywatnie pani Kamila jest matką naszego ucznia Franka Milewskiego.

Galeria.