08 marca 2018 08:00 | Aktualności

Projekt UNICEF.

Zachęcamy do propagowania wrażliwości społecznej i idei niesienia pomocy najbardziej potrzebującym.

Przyłączcie się do projektu UNICEF.

Nasza szkoła należy do Klubu Szkół UNICEF. Działania Klubu Szkół UNICEF koncentrują się przede wszystkim na działaniach w krajach rozwijających się. Chcemy, aby młode pokolenia poszerzyły swoją wiedzę na temat działań humanitarnych oraz aktywnie w nich uczestniczyły. Dlatego w tym roku szkolnym realizujemy projekt Edukacyjny UNICEF –„Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę”. Celem projektu jest ukazanie jak wojna wpływa na życie dzieci oraz kształtowanie wśród uczniów postawy zaangażowania społecznego. Jednak głównym celem jest zbiórka charytatywna- zebranie środków finansowych dla dzieci z Syrii.

Zbiórka finansowa zostanie zorganizowana w naszej szkole podczas Dnia Otwartego
7marca 2018r. oraz w każdy poniedziałek, w miesiącu lutym i marcu ( zakup cegiełek).