20 grudnia 2017 17:17 | Aktualności

KONKURS ,, STOP PRZEMOCY” - ROZSTRZYGNIĘTY

W bieżącym roku szkolnym, MOPS w Tczewie kolejny raz zaprosił uczniów naszej szkoły do udziału w VII edycji konkursu plastycznego ,,Stop przemocy”.

Celem konkursu było :

- zwiększenie wiedzy dzieci na temat zjawiska stosowania przemocy

- zwiększenie zaangażowania i reagowania w przypadku bycia światkiem lub ofiarą przemocy

- uświadomienie dzieciom skutków stosowania przemocy.

Uczniowie klas I- VI bardzo chętnie wzięli udział w tym przedsięwzięciu. Wpłynęło wiele ciekawych prac plastycznych. Komisja w składzie:

dyrektor – p. Z. Gołaszewska

pedagog- p.  M. Kosecka

psycholog – p. B. Szreder

n-el plastyki – p. W. Elmiś i p. W. Klamańska

wybrała 17 prac do III etapu konkursu.

Dnia 13 grudnia 2017r, w Urzędzie Miasta w Tczewie nastąpiło rozstrzygnięcie III-go etapu konkursu. Nasi uczniowie otrzymali cenne nagrody oraz dyplomy za udział. Wśród nagrodzonych uczniów znaleźli się :

1. Noch Milena   – KL. I a

2. Dering Wiktoria– KL. II d

3. Szutowicz Igor– KL. V c

4. Przytuła Anna – KL. VI f

5. Krause Wiktoria-  VI d

6. Urbańska Zuzanna– IV i

7. Kurowski Marcel – IV a

Zdjęcia nagrodzonych prac oraz z uroczystości wręczenia nagród poniżej!

Pozostałe prace plastyczne uczniów zdobią główny hol szkoły, cieszą się zainteresowaniem uczniów i rodziców. Prace zakwalifikowane i nagrodzone w III-im etapie konkursu można obejrzeć również na stronie internetowej MOPS.

Pedagog M. Kosecka