20 grudnia 2017 17:05 | Aktualności

Szkoła z sercem!

Świąteczna zbiórka pieniędzy na rzecz schroniska OTOZ Animals w Tczewie pt. „Paczka dla zwierzaczka” została zorganizowana przez uczniów i uczennice klasy 5F wraz z wychowawczynią. Przygotowano cegiełki, a także własnoręcznie robione bransoletki, które były upominkiem dla wszystkich darczyńców.

Wspólnie udało nam się uzbierać 440 zł, a tym samym sprzedano 220 cegiełek i rozdano ponad 200 bransoletek. To nasz wspólny sukces! Dziękujemy!

Zebrane pieniądze pozwoliły na zakup pełnowartościowych karm dla psów i kotów marki Brit, a także dokupienie smakołyków i makaronu dla czworonogów. Uczniowie i uczennice przynieśli również koce i poduszki dla potrzebujących zwierząt. Wszystkie prezenty w imieniu darczyńców Szkoły Podstawowej nr 12 w Tczewie zostały przekazane schronisku przez klasę 5F w poniedziałek 18 grudnia 2017 roku.

Pozytywne przyjęcie i wspaniały efekt akcji „Paczka dla zwierzaczka” zachęca nas do dalszej realizacji działań prospołecznych i promowania dobra wokół nas!