19 grudnia 2017 10:04 | Aktualności

3 J w Stacji Dobrego Czasu.

14.12.2017r. klasa 3 J odwiedziła Fabrykę Świętego Mikołaja, w którą zmieniła się Stacja Dobrego Czasu w Tczewie. W trakcie pobytu uczniowie w towarzystwie Elfów odwiedzili 5 sal. W Sali Sprytnego Elfa trenowali umysł poprzez konstruowanie i rozwiązywanie łamigłówek. W salach: Piernikowej i Kryształowej odbyły się warsztaty ozdabiania pierników i ozdób świątecznych. W sali Mikołajowej czekała na nas wspaniała animacja przygotowana przez Elfy min. zimowa zumba, bitwa na śnieżki, tu też dzieci pisały  i wysyłały listy do Św. Mikołaja, a następnie spotkały się z Mikołajem osobiście. Na koniec dzieci odwiedziły Salę Zabaw, w której wspaniale bawiły się ze Śnieżynkami. Czas wypełniony tak wieloma atrakcjami bardzo szybko minął, a miłe wspomnienia na długo pozostaną.

Galeria.