27 października 2017 18:09 | Aktualności

"Mądra szkoła czyta dzieciom"

„Mądra szkoła czyta dzieciom” to nowa odsłona kampanii społecznej prowadzonej przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, tym razem adresowana do szkół. W tym roku szkolnym oddziały przedszkolne kolejny już raz włączyły się do tej akcji, aby od najmłodszych lat promować czytelnictwo wśród dzieci.
Październik jest miesiącem Bibliotek Szkolnych; w ramach Tygodnia Czytelnictwa  oraz w/w kampanii dzieci z grupy 0 "C" zaprosiły p. Barbarę Mierzwicką- Schmidt, nauczyciela bibliotekarza z naszej szkoły, na głośne czytanie przygód sympatycznego żółwia Franklina. Książka "Franklin chce mieć zwierzątko" okazała się wspaniałą okazją do podzielenia się informacjami na temat swoich pupili. Bardzo dziękujemy p. Basi za odwiedziny!

Galeria.